herman.jpg

Energie pro náš organismus

Položili jste si někdy otázku, proč někdo ve vyšším věku trpí například artrózou kolenních kloubů a někdo ne? Proč jí onemocní člověk štíhlý, který sportuje a zdravě se stravuje? Souvisí to s tokem energií. Je dokázáno, že artróza kolenních kloubů následuje zhruba za 15 až 20 let po nedoléčeném zánětu močových cest. Tato skutečnost se týká úbytku energie na dráze ledvin, která se projevila s odstupem času na zdánlivě nesouvisejícím orgánu. Kolenními klouby prochází totiž dráha ledvin. Pokud včas (u artrózy 1. a 2. st.) podáváme pacientovi Renol, který tuto dráhu harmonizuje, dochází postupně k ústupu bolestí a zastaví se i progrese nálezu v přímé souvislosti s tím, jak se normalizuje energetická dráha ledvin. Podáváním minerálů nebo želatinových přípravků se potíže pouze přechodně zmírní, ale protože není odstraněna příčina onemocnění, dospěje artróza k 3. a 4. stupni a k výměně kloubu za endoprotézu.
Proč někdo onemocní rakovinou a druhý ne? To opět souvisí se stavem energetického systému. Chorobě předchází tzv. bazální stres, trvající 20 až 30 let – neřešené problémy v rodině či v zaměstnání, hluboké zatížení, které je v nás a neumíme se s ním vyrovnat. Dochází k těžké poruše na centrální nervové dráze. Tu však dokážeme ovlivnit včasným užíváním Korolenu, a tak nepřímo zabránit rozvoji zhoubného onemocnění.

Vironal, Regalen, Renol, Gynex a Korolen jsou základní produkty pentagramu Energy, které dokáží zregenerovat všech našich 14 akupunkturních drah. Na stejném principu funguje i pentagram infokosmetiky, ale také další produkty Energy, jejichž nabídka se stále rozšiřuje. Z těch nejnovějších jmenujme např. Flavocel, jehož efekt oceníme nyní mimo jiné pro prevenci i léčení chřipkových onemocnění, nové účinné zubní pasty nebo Drags imun s širokým využitím. Mezi doplňkovými výrobky najdeme též Spiron a Audiron v novém designu, avšak chybí zde inovovaný protiplísňový Piedin ve spreji a krém, jež lze rovněž zakoupit ve všech našich Klubech Energy.

Podle materiálu MUDr. Vojtěcha Tognera
06.11.2008 12:05:31
Katka Netolická
Klub Energy Praha 4, Budějovická 601/128, Praha 4 - Krč :: Tel.: 241 402 723
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one