herman.jpg

VAŠE ZKUŠENOSTI

Již mnoho let si lécím potíže po prechozené chripce - zvýšené jaterní testy a vysoký obsah feritinu v játrech. K tomu mám ješte pohybové problémy, zacátkem tohoto roku jsem absolvovala operaci totální endoprotézy u druhého kycle. Nedávno jsem se seznámila s výrobky Energy a zacala brát postupne všechny produkty pentagramu. Dnes se cítím mnohem lépe a hodnota feritinu se mi nezvyšuje. Na bolestivé otoky, související s artrózou, s úspechem používám Artrin. Muj manžel má po žloutence již léta narušený tukový metabolismus, vcetne zvýšeného cholesterolu a také on užívá výrobky Energy. Výsledkem je zlepšení všech sledovaných hodnot. Oba si chválíme Fytominerál, který posiluje naši imunitu. S výrobky Energy jsme velmi spokojeni.

M. Novotná, Rychnov nad Knežnou
Mela jsem stálé potíže se žlucníkem. Na radu jsem zacala užívat Korolen a zevne aplikovala Artrin. Pak jsem vyzkoušela Fytominerál a pozdeji prišel na radu Stimaral. Dnes se cítím mnohem lépe. I když se obcas bolesti prece jen objeví, jsou mnohem menší než kdy predtím. Moje maminka mívala problémy s ledvinami a bolely ji kolena a kotník, ale po využívání Renolu bolesti ustaly. Oblíbila jsem si také zubní pastu Bílý diamant a od té doby, co ji používám, se mi zpevnily dásne. S výrobky Energy jsem velmi spokojená a jsem ráda, že existují.

J. Peštálová
Na sklonku prosince roku 1999 si muj tehdy petiletý syn Kubík pri lyžování zlomil nohu ve stehenní kosti. Zranení si samozrejme vyžádalo dlouhodobý pobyt v nemocnici na závesném zarízení. Po sdelení primáre chirurgického oddelení, že v závesu bude minimálne tri týdny a poté chlapce nejméne stejnou dobu ceká sádra, jsem se málem sesypala. Naštestí jsem však nepodlehla a po celou dobu pobytu synka v nemocnici jsem zustala s ním, abych se mu mohla venovat a prispet k jeho rychlému uzdravení. Po konzultaci s dr. Liškovou a Sergejem Kariakinem, kterí mi už nekolikrát ve svízelných situacích pomohli, jsem zacala chlapci okamžite podávat King Kong. Zpocátku to bylo jen pár kapek do caje, pozdeji jsem dávky zvyšovala až na celou lžicku 3x denne. Krome toho užíval Kubík i Vironal, protože mel zpocátku teploty, a nekolikrát denne jsem mu u lužka stríkala Spiron. Na doporucení homeopata užíval navíc lék Calcarea phosphorica. Krome toho všeho jsme využívali harmonizacní symboly, z nichž si Kubík každý den jeden vybral, urcite pomohlo i energetické pusobení pro tento druh zranení, jemuž jsem se naucila v kurzu S. Kariakina. Masírovala jsem malému nekolikrát denne akupresurní body na chodidlech, i celé nohy, a navíc nás 2x týdne navštevoval lécitel, který také pomáhal. Nebylo to sice jednoduché, v nemocnici jsem pro naše podle lékaru "neobvyklé terapie" príliš pochopení nenašla, ale vydržela jsem a vše se vyplatilo. Kubík šel domu už po mesíci, a bez sádry. Za další týden již s podporou chodil. King Kong jsem mu podávala ješte 2x 3 týdny. Nyní je naprosto zdráv, behá skáce a lyžuje, žádné komplikace se nevyskytly a díky cvicení se mu srovnala i svalová dysbalance a vytocení pánve, které bylo po závesu špatné.

Vera Veitová, Vsetín
Manžel trpel alergií na težké kovy. Na doporucení zacal užívat Fytominerál a po 3 mesících se mu už na alergologických testech alergie neobjevila. Po delší nemoci byl manžel zesláblý, celkove vycerpaný, ve špatném stavu fyzickém i psychickém. Zkusil užívat King Kong a za krátkou dobu byl ve velmi dobré kondici i nálade.

Veronika Opáleníková, Orlová
Audiron jsem zatím znala jako prostredek, který pomáhá pri mnoha problémech - od zánetu stredouší, pres opary, až po gynekologické výtoky. Pred nedávnem jsem ovšem zaznamenala další jeho prednost, o níž jsem se zatím nikde nedocetla. Bylo to v dobe, kdy se nám narodila první vnucka. Mela se k svetu. Baštila, pribývala na váze, ale po peti týdnech se celá osypala potnickami. Zkusili jsme leccos, napríklad vymenit vybavení postýlky za výrobky z ovcí vlny, ale jednou me pri koupání napadlo dát do vody pár kapicek Audironu. Verte - neverte, za týden bylo po problému. Audiron se osvedcil i tady. Také vytírání nosánku tímto "zázrakem" prispelo ke zdárnému prekonání chripkového období. A ješte jedna zkušenost: Vyzkoušela jsem úcinky Audironu také na cerstvé jizvy - má perfektní hojivý efekt. Kdo neverí, at to zkusí.

Eva Micková, Praha
Ráda objevuji možnosti dalšího využití prípravku Energy a chtela bych se podelit o své zkušenosti se ctenári zpravodaje. Osvedcil se mi Spiron do hadice vysavace. Krásne provoní a osveží vzduch, zatímco jinak je po vysávání cítit jemný pach. Také dezinfikuje sácek, vcetne jeho obsahu, kde je spousta choroboplodných zárodku a roztocu. Protože se k mé velké radosti na trhu opet objevil Piedin, vyzkouším jej stejným zpusobem. Teším se, že to bude nepríjemné prekvapení pro plísne, kterých je kolem nás víc než dost a jejichž škodlivost si bohužel stále neuvedomujeme v plném dosahu.

Ivana Karpenková, Praha 2
Je mi 27 let a už od detství aktivne sportuji. Mezi mé nejvetší záliby patrí kulturistika, která se stala nepostradatelnou soucástí mého každodenního života. Mimo jiné jsem též absolutním vítezem souteže IRON MAN Berlín z roku 1998. Pred tremi lety jsem úspešne složil zkoušky z fyzické kondice a stal se (docasne - abych si privydelal na nejvyšší souteže v kulturistice) vojákem mírových sil v Bosne a Hercegovine. Osud mi bohužel neprál a mé nadeje a odhodlání zmarilo málem smrtelné zranení. Pri souboji me neprítel bodl nožem (2 cm od aorty) a zasáhl levou plíci. Ztratil jsem mnoho krve a strávil tri mesíce na jednotce intenzivní péce. Když me prevezli do ceské nemocnice, doslova jsem se znovu ucil dýchat a pohybovat levou stranou tela. Zacal jsem ale cvicit a nabírat tak nové síly. Nebyla to urcite náhoda, že jsem potkal zdravotní sestricku, jejíž švagr souteží v silovém trojboji. Byla to práve ona, která mi prinesla jako dárek výrobek Energy King Kong. Užíval jsem. Nejen že se mi po sirupu zahojily rány, ale velice brzy se pomalu vstrebávala i jizva (cca 30 cm), která dnes už skoro není ani videt. Jsou to dva roky, co se ona sestricka stala mou ženou, a díky jí stále užívám King Kong. Verte, že jsem lepší výrobek v živote nepoznal. Nejenže mi pomohl nabrat na hmotnosti a síle, ale také dodal chut žít, nic nevzdávat a sportovat. King Kong dodnes hraje velkou roli v mé príprave na závody. Za to všechno ze srdce dekuji!

Pavel Dzingel, Pardubice
Jsem dlouholetým členem vašeho klubu a jelikož jsem i léčitel, doporučuji v případě, kdy to prospěje zdravotnímu stavu pacienta a to je téměř vždy výrobky firmy Energy, zvláště výrobky pentagramu.Jsou super a z mých zkušeností vyplývá, že není člověka, kterému by tyto výrobky nepomohly.Mám je velice v oblibě a moc mi pomáhají. Kdo se s nimi ještě neseznámil, přichází opravdu o moc. Manželé Molíkovi jsou výborní lidé a odborníci na svém místě. Třebíčské centrum právě díky nim je vynikající. Díky.

Jiří Smrž,Třebíč
Díky tomu, že mým rodicum pomohly výrobky od Energy, jsem se rozhodla, že je také zkusím. Potrebovala je predevším má patnáctimesícní dcerka, a tak jsem zacala nejdríve u ní. Po velkých prujmech mela ošklive a bolestive opruzený zadecek. Na doporucení mé poradkyne jsem zkusila masticku Ruticelit. Stacily pouhé tri dny a bylo úplne po problému! Pro jistotu jsem krém aplikovala ješte další tri dny a mohla jsem být naprosto klidná, nepríjemnosti byly zažehnány. Po prujmu se dostavila rýma, která casto u tak malého dítete neprobíhá zrovna nejlépe a jednoduše. Když se jí dceruška zbavila, "naordinovaly" jsme jí spolecne s mou maminkou Audiron. Stacila jedna kapicka ráno a jedna vecer vtírat pod nosánek. Rýma se pak už neopakovala. Prežily jsme ve zdraví i podzimní plískanice, kdy se teploty strídaly, a to i v dobe, kdy jsme v chumelenici staveli prvního snehuláka. Jsem ráda, že se díky výrobkum Energy zdraví mých nejbližších stále zlepšuje.

M. Pinkasová, Rychnov n. Knežnou
Infokosmetika Energy mne skoro denne prekvapuje svými úcinky. Ráda bych seznámila ctenáre se zkušenostmi s Ruticelitem. Nejenže hojive pusobí na krecové žíly, ale stejné úcinky má i na popraskané vlásecnice, jejichž výskyt na nohou a zejména na tvári trápí nejednoho z nás. Dámy, které si Ruticelit pravidelne nanášejí na tvár, si chválí nejen postupné vstrebávání popraskaných cévek, ale mimorádne si cení i omládnutí pleti, vyrovnávání vrásek. Ruticelit umí rychle zahojit popáleniny a uklidní i podráždené hemoroidy. Má poslední zkušenost s tímto oblíbeným krémem me primela podelit se s ostatními a dát jim návod, jak se velmi rychle vyrovnat treba s bolavým problémem po uhození zcernalého nehtu. Manžel prišel z práce s tím, že mu na palec spadl težký predmet. Nehet samozrejme okamžite podlila krev a ten zcernal. Bolavé místo jsem mu rychle potrela Ruticelitem, a protože se aktivne zajímám o reiki, pusobila jsem na ne také energeticky. Postup jsme zopakovali ten den ješte jednou pred spaním. Když se druhý den vrátil manžel z práce domu, pochvaloval si, že palec nebolí a pod nehtem nebylo ani stopy po zranení.

Mgr. Anna Martineková, KE Banská Bystrica
Klub Energy Praha 4, Budějovická 601/128, Praha 4 - Krč :: Tel.: 241 402 723
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one